Kurumunuz organizasyon ve yönetimsel kültürünüz sebebiyle hazır kalıplar üzerine oturtulmuş paket programlar, ihtiyaçlarınıza doğru ve düzenli uyum sağlayamayabilir. Bu şekilde paket program kullanımında yaşanan sıkıntıların bazıları şunlardır;

  • Satın aldığınız ya da kiraladığınız paket yazılım sizin istediğiniz fonksiyonlara sahip olmayabilir ve sizin işleyişinizi hızlandırmak yerine iş gücü kaybınıza ve yönetimsel alandaki gelecek programınıza zarar verebilir.
  • Satın aldığınız ya da kiraladığınız paket yazılım kurumunuzun hiç bir zaman kullanmayacağı birçok özelliğe sahip olabilir ve siz bu kullanmadığınız özellikler için anlamsız maddi bedeller ödemek zorunda kalırsınız.
  • Genele hitap eden paket yazılımlar ihtiyacınıza cevap vermek ve iş süreçlerinize adapte olmak yerine kurumunuzun işleyişini programa dayalı hale getirmek zorunda kalır. Bu husus ise işletmenizi yazılımın dayattığı iş akışına uygun yapmaya zorlarken, zaman ve iş gücü tasarrufunuzu aksi yönde etkileyebilir. Kullanım zorluğu ve çalışanların direnci ile işin içinden çıkılmaz hale dönüşebilir.

Kurumunuza için kurgulanan ve yine kurumunuza özel tasarlanmış yazılımlar ile tam olarak kurumunuzun ihtiyaçlarına cevap veren, çalışma düzeninize en uygun teknolojiyle buluşabilirsiniz.

Yazılım çözümlerimiz belirli aşamalardan geçerek kurumunuza uygun hale gelir. Öncelikle kurumunuzun ihtiyaç analizi gerçekleştiri, analiz sonrası oluşturulan yazılım algoritması kurgulanır, yazılımın aşamalarını ve fonksiyonlarını anlaşılabilir bir şekilde şematik olarak kurumunuza raporlanır, tasarım çalışmaları gerçekleştirilir ve akabinde kodlama ve sistemleştirme aşamasına geçilir. Yazılım üretimi her aşamada tarafımızca test edilir, başarılı testler sonrasında kurumunula test aşamasına geçilir. Testlerin tamamlanmasının ardından “canlıya” olarak ifade ettiğimiz süreç başlar. Hazır hale gelen yazılım, kurumunuz kullanıcılarına eğitimi ile teslim edilir. Ortaya çıkan yazılımın sürekli ve etkin desteği yine tarafımızca sağlanırken; ürün geliştirme süreçleri de kurumunuz ihtiyaçlarına yönelik devam eder.

Bize Yazabilirsiniz

    Görüşmeyi Başlat
    1
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?