WordPress Hosting

WordPress Hosting

WordPress Hosting Paketleri

WordPress ile %100 uyumlu çalışan hosting paketlerimizi inceleyerek web sitenize uygun en iyi WordPress hosting paketini seçebilirsiniz.

WordPress Nedir?

WordPress kendi web sitenizi veya blogunuz oluşturmanın en basit ve kolay yoludur. İnternet’teki web sitelerinin yaklaşık üçte biri tarafından kullanılan, açık kaynak olarak geliştirilen bir web sitesi, içerik yönetim yazılımıdır. Kullanımı ücretsizdir. İnternette onbinlerce geliştirici tarafından geliştirilmekte ve desteklenmektedir.

Uzman Olmanıza Gerek Yok

WordPress kullanımı oldukça kolaydır. WordPress CMS sistemleri arasında en anlaşılır ve içerik yayınlatmaya en uygun sistemdir. İçeriklerinizi oluşturabilir ve hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz. Daha önce web sitesi oluşturma tecrübeniz olmasa dahi basit birkaç adımda sayfanızı yayınlayabilirsiniz.

Binlerce Ücretsiz Tema ve Eklenti

WordPress çok yönlü bir uygulamadır. Yaygın olarak kullanılan blog siteleri, kişisel web siteleri, firma ve e-ticaret tabanlı bir çok farklı amaca yönelik işlemlerinizde WordPress uygulamasını kullanabilirsiniz.

Dünyada onbinlerce kullanıcı ve firma tarafıdan geliştirilen eklentiye ücretsiz sahip olabilir çok cüzi rakamlara Profesyonel WordPress Tema ve Uygulamalarını temin edebilirsiniz.

Neden Biart WordPress Hosting?

Yüksek Performanslı WordPress Hosting

%100 Bulut ve NVME SSD Storage altyapısı üzerinden çalışan WordPress Hosting paketlerimiz sürekli yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. WordPress Paketlerimiz için sağlamış olduğumuz Litespeed Web Sunucusu ile tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile WordPress sitenizi x4-5 kata kadar hızlandırabilirsiniz.

Tek Tıkla WordPress Kurulumu

WordPress kurulumu, hosting yönetim paneli üzerinden tek bir işlem ile sitenizi kurabilir ve eklentileri ekleyip kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz Test Ortamı

Web sitenizde değişiklik mi yapmak istiyorsunuz. Siteniz için bir test (Staging) ortamı oluşturabilir düzenlemelerinizden sonra canlı sistem üzerine yükleyebilirsiniz.*

Ücretsiz Site Taşıma

Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımanın ne kadar zahmetli bir süreç olduğunu biliyoruz. DNS tanımlamaları, Eposta ayarları, PHP versiyon uyuşmazlıkları gibi bir çok sorun ile karşılaşmanız olası.

Biart.com.tr kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz.*

Ücretsiz Sistem Optimizasyonu

WordPress’inizde hız sorunumu yaşıyorsunuz. Sitenizi taşıdıktan sonra teknik ekibimiz sitenizi incelesin ve sistemsel olarak yapılacak gerekli düzenlemeleri sağlasın.

Onbinlerce Mutlu WordPress Kullanıcısı

WordPress ilk çıktığı günden bu yana destek sağlıyoruz. Yüksek Performans ve sorunsuz Worpdress Hosting denildiğinde akla gelen hosting firması olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Genel Hizmetler

Ek hizmetler ile paketinize bir çok özel hizmet tanımlayarak paketinize ek özellikler katabilirsiniz.

Antispam hizmeti
Premium Antispam Hizmeti

E-postalarınız için daha fazla koruma ve güvenilirlik sahibi olun. $1.5 /ay

Zaman makinesi
Zaman Makinesi 3 günlük yedekleme

Web siteniz için her 3 günde bir periyodik olarak alınan yedeklere dilediğiniz zaman dönebilirsiniz. $2.00 / ay

Statik IP hizmeti
Statik IP Hizmeti

Kurumsal web siteniz için size özel Atanmış statik ip tanımlama. SSL Sertifikası ve Arama motoru optimizasyonları için ideal. $3.00 / ay

7 günlük zaman makinesi
Zaman Makinesi 7 günlük yedekleme

Web siteniz için her hafta periyodik olarak alınan yedeklere dilediğiniz zaman dönebilirsiniz. $1.00 / ay

DDOS saldırı filtreleme
DDOS 1 Gbit/s

Web Sitenize karşı yapılacak DDOS saldırılarını filtreleme hizmeti. $1.00 / ay

Yedekten dönüş işlemi
Yedeklerden dönüş işlemi

Periyodik olarak alınan yedeklerinizden dilediğiniz zaman dönüş yapılmasını talep edebilirsiniz. $5.00 / Tek Sefer