Bakım

Kurumlar işlerini büyütmek için çeşitli teknolojik yazılım ve donanımlara ihtiyaç duymaktadır aynı zamanda bunların yönetimine de ayrıca zaman ve ekip oluşturmaları gerekmektedir. Her firma bir  Bilişim Teknolojileri ekibi kuramayabilir, kurduğu ekibe de her alanda profesyonel bir ekip arkadaşı yerleştiremeyebilir. Bu yüzden dışarıdan destek alabileceği profesyonel bir Bilişim Teknolojileri firması ile çalışması gerekmektedir. Kurumsal bakım anlaşması dediğimiz bu çalışma şekli ile birlikte, karmaşık Bilişim Teknolojisi sistemlerinizi yönetebilir, zamanınızı geri kazanabilir ve kar edebilirsiniz.

Neden Kurumsal Bakım Çözümlerinden Yararlanmalısınız?

Kurumsal Bakım çözümümüz size; donanım ve yazılım sistemlerinizin düzenli bakımının yapılmasını, oluşabilecek sorunların önceden tespitini ve anında müdahale edilmesini sağlar. Teknolojik yeniliklerden haberdar olmanızı ve güncele ayak uydurmanızı, daha verimli ve hızlı çalışmanızı sağlar.

Bakım Hizmeti Neleri Kapsar?

  1. Bilgisayar bakım onarım hizmeti
  2. Server kontrol Bakım onarım hizmeti
  3. Network kontrol, bakım ve onarım hizmeti
  4. Yazıcı bakım onarım hizmeti
  5. IP Santral bakım onarım hizmeti
  6. IT Danışmanlık ve Destek hizmeti

Kurumsal Bakım Hizmetinin Avantajları

Kurumsal Bakım hizmeti müşterilerimize oluşabilecek sorunlarda öncelik tanınır. Ay içerisinde oluşabilecek ekstra servis ihtiyaçlarında ek bir ücret ödenmez. Müşterilerimiz yaşadıkları sorunlar yüzünden iş kaybına uğramazlar, verilerinin yedeklenmesi düzenli olarak yapılır. Satın aldıkları ürünler için özel ödeme koşulları ve indirimler sağlanır.

Destek

Şirketlerinizin yazılım, donanım, sistem, güvenlik ve network ihtiyaçlarına dair destek çözümlerimiz, ileriye dönük hedeflerinize uygun önerilerimiz ve danışmanlığımız ile risksiz, daha yüksek randımanlı ve güvenli projeler gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Görüşmeyi Başlat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?