Dış Ağ Sızma Testi

Sistemlere izinsiz girişlerin sebebi; güvenlik açıklarına karşı doğru bir yamalama yapılmamasından kaynaklanır. Bu riskten faydalanan bilgisayar korsanları sistemleri hedef almaktadır. Bu zaafiyetler ne kadar süre açık kalır ise bilgilerinizin kötü niyetli insanlar tarafından ele geçme riski devam eder.

Dış ağ sızma testinde, sistemlerinize sistemlerinizin dışından ulaşmaya çalışır ve karşılaştığımız eksiklikleri detaylıca raporlarız.

Biart olarak dış ağ sızma testleri ile hem sisteminizde önceden kalmış hem de güncel zaafiyetlerinize karşı sizleri bilgilendirmekte, açıkları giderme adına çalışmaktayız.

İç Ağ Sızma Testi

Kuruluşların karşılaştığı en büyük tehditlerden biri içeriden gelmektedir. Bunlar arasında yanlışlıkla veri kaybına veya hasara yol açan personel veya kötü niyetli aktörler bulunabilir. Bu vakaların çoğunda kayıp, etkili sızma testi ile azaltılmış veya tamamen engellenmiş olabilir.Kurum ve kuruluşlar bir dizi yolla, dokümanlardan veritabanlarına, elektronik veya fiziksel olarak çalınan verilerin kaybına uğramaktadır. Çoğu kuruluş için, doğru yapılanmamış bir iç ağın şirketin en savunmasız yeri olduğu unutulmamalıdır. Sonuç olarak, kuruluşlar kendilerini iç tehditten korumak için daha fazla adım atmalıdırlar.

Biart İç ağ sızma testleri, savunmasız olan kaynakları tanımlamaya ve bu zaafiyetleri kapatmaya yardımcı olmaktadır.

Görüşmeyi Başlat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?