Kerio Control

Kerio Control

Karmaşaya Sebep Olmayan Birleşik Tehdit Yönetimi

Ağınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kötü niyetli faaliyetlerden kullanımı kolay Kerio Control ile koruyun.

Kerio Control bir güvenlik duvarı, yönlendirici (router), izinsiz giriş algılama ve engelleme donanımı (IPS), ağ geçidi anti virüsü, VPN ve web içeriği ve uygulama filtreleme ile yeni jenerasyon (next-gen) güvenlik duvarı özelliklerini bir araya getirir. Eşsiz konuşlandırma esnekliği ile bu kapsamlı yetenekler Kerio Control’ü küçük ve orta boyutlu işletmeler için ideal bir seçim haline getirmektedir.

Yeni Jenerasyon Güvenlik Duvarı, Yönlendirici ve Lider IPS

Eş zamanlı IPv4 ve IPv6 desteği de dahil olmak üzere derin paket inceleme ve gelişmiş ağ yönlendirme kapasiteleri ile sunucularınızı bütünlüğünü koruyun. Belli bir URL, uygulama, trafik tipi, içerik kategorisi ve günün zamanı ile iletişim kısıtlayan gelen ve giden trafik prensipleri oluşturun.

Snort tabanlı davranış analiz ve düzenli olarak güncellenen kural veritabanı ve Gelen Tehditlerden kara listeye alınmış IP adresleri ile Kerio Control’ün IPS’si ağ korumasına şeffaf bir katman ekler.

Gelişmiş Sophos Ağ Geçidi Antivirüsü

Entegre edilmiş Sophos Ağ Geçidi Antivirüsü ile virüslerin, solucanların, Truva atlarının ve casus yazılımların ağınızı istila etmesini engelleyin.

Bu opsiyonel koruma seviyesi bütün web ve FTP trafiğini, e-posta eklerini, karşıdan yüklemeleri taramakta ve en son virüs tanımları ile otomatik olarak kendisini güncellemektedir.

Sektör Lideri Web, İçerik ve Uygulama Filtreleme

Uygulama Bilinci içeren Kerio Control Web Filter eklentisi ile 141 web içeriği ve uygulama kategorisine erişimi engelleyin, erişime izin verin veya bunları kayda alın. Video yayınlama gibi bant genişliğini trafiğini ağınızdan kaldırın ve uçtan uca ağları bloke edin. Kullanıcılarınızın virüslere ve casus yazılımlara sahip olduğu bilinen kötü niyetli ve e-dolandırıcılık veya kimlik hırsızlığı yapan web sayfalarını ziyaret etmelerini engelleyin.

Opsiyonel olarak entegre edilen Uygulama Bilinci eklenmiş Kerio Control Web Filter yasal yükümlülüğü sınırlar, ağınızı korur ve tehlikeli veya uygun veya tamamen vakit kaybı olan web sayfalarına kullanıcı erişimini sınırlayarak kullanıcı verimliliğini arttırır.

Eşsiz Hizmet Kalitesi (QoS)

En önemli trafik tipleri için yüksek hızlı iletişimi garanti etmek için ağ trafiği önceliğini kolayca belirleyin ve gözlemleyin. Internet Link Load Balancing birden fazla link üzerinden trafiği dağıtarak internet erişimini optimize eder. Kerio Control link erişilebilirliğini gözlemler ve devamlı internet erişimi sağlamak için otomatik olarak etkisiz kılar ve tekrar etkinleştirir.

Kerio Control QoS her ağ trafiği tipinin tüketebileceği bant genişliği üzerinde inceliğe sahip kontrol sağlar. Bant genişliğini maksimuma getirerek öncelikli trafiği sınırlayabilir veya minimuma indirgeyerek yüksek öncelikli bir trafik temin edebilirsiniz. Kerio Control internet trafiğini birden fazla linke dağıtmak için Internet Link Load Balancing’e sahiptir.

Verimlilik Arttıran Kullanım Raporlama

Kerio Control Statistics ile detaylı kullanım raporlaması elde edin. Bu bileşen ziyaret edilen bütün web sayfalarının bir listesinden, kullanıcıların arama motorlarına sahip web sayfalarına girdiği belli arama terimlerine, yöneticilerin bireysel kullanıcıların internet ve uygulama faaliyetlerini gözlemlemelerine izin vermektedir. İnce kullanım sezgilerini kullanarak trafiği şekillendiren kuralları belirleyin, çalışan performansını gözlemleyin ve daha fazla özelliğe sahip olun. Hepsinin içinde en iyisi, bu oldukça detaylı raporların otomatik bir düzel dahilinde yürütülebilmesi ve size e-posta ile gönderilebilmesidir; böylece her hafta aktif olarak rapor alma ihtiyacı olmadan bunları inceleyebilirsiniz.

Güvenli VPN

Merkezi uzak kullanıcılara ve şubelere hatta üçüncü tarafların güvenlik duvarlarına güvenli ve kolay bir şekilde bağlanın. İstemciden web sayfasına ve sunucudan sunucuya olan bağlantılarınızı yapılandırma gerektirmeyen, kullanıcı dostu olan ve yüksek performanslı bir ağ bağlantısı sağlayan Kerio’nun tescilli VPN istemcisi ile güvence altına alın. Veya sektör standardı olan IPsec’i kullanarak mobil cihazlara önceden yüklenmiş olanlar gibi standart VPN istemcileri kullanın ve VPN bağlantılarının Kerio’ya ait olmayan güvenlik duvarlarından ve yönlendiricilerden geçmesine izin verin.

Uzaktan Yönetim ve Gözetim

Masasüstünüzü ya da tabletinizi kullanarak isteğe uyarlanabilir bir web tabanlı konsoldan bütün yönetim ve yapılandırma faaliyetlerini yönetin.

Hızlı ve güvenli bir şekilde sezgisel bir arayüz ile güvenlik ayarlarına erişin, kullanıcıları ve bant genişliğini yönetin ve trafik prensiplerini belirleyin.

MyKerio kullanarak tüm cihazlarınızı her yerde kontrol altında tutun. Birleştirilmiş sistem bilgisi, otomatik yapılandırma yedeklemesi, durum gözlemleme, sistem bildirimleri ve tam uzaktan yapılandırma içeren merkezi bir web arayüzü üzerinden birden fazla Kerio Control kurulumunu yönetin.

iPhone ve Apple Watch için geliştirilen uygulama ile bildirimleri doğrudan mobil cihazınıza alın. Cihazlarınızın çevrimiçi olduğundan ve bir durum değişikliğinde bunu bilen ilk kişi olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Esnek Konuşlandırma

Herhangi bir BT ortamına şimdi ve ilerisi için güvenli operasyonlar sağlayın.

Bir yazılım cihazı, sanal makine veya bir performansı optimize edilmiş donanım cihazı konuşlandırın. MyKerio üzerinden self-konfigürasyon ile donanım cihazlarının uzaktan kurulumu her zamankinden daha kolay ve daha hızlı. Kerio Control IPv4’ten geçiş yapsanız da, iki protokolü birden kullansanız da, kuruluşunuzun IPv6 stratejisine tamamen uymaktadır. Ve Kerio Control durumunu gözlemlemek için favori SNMP araçlarını kullanabilirsiniz.