Kerio Connect

Kerio Connect

Kurumsal-Sınıf E-Posta, Takvim, İletişim, Görevler, Mesajlaşma ve Dahası

Ödüllü mesajlaşma ve işbirliği çözümü Kerio Connect küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sağlam bir özellik dizesine sahiptir. İşletme kullanıcıları favori e-posta istemcisi ve diledikleri web tarayıcısı üzerinden Kerio Connect istemcisine erişim desteğinden faydalanabilmektedir. Kerio Connect oldukça stabildir; böylece beklenmeyen aksama sürelerinden ve düzeltmelerden çok işletmenize odaklanabilirsiniz. Düşük lisans, hizmet ve donanım giderleri ile Kerio Connect diğer tekliflerin üzerinde gözle görülebilir bir ticari değere sahiptir.

BYOD Artık Kolay

Yüzleşme vakti. İşletme kullanıcıları işyerlerine kendi cihazlarını getiriyorlar ve bu değişmeyecek bir gerçektir. Kerio Connect BYOD’u kolay hale getirmektedir. iPhone’lardan Android telefonlara ve tabletlere kadar pazardaki bütün mobil cihazları destekliyoruz. Ve Kerio Connect’in kullanımı son kullanıcıların BT ile iletişime geçmeden kendi cihazlarını yapılandırmasını sağlayacak kadar kolaydır.

Esnek, Çapraz Platform İstemci Desteği

İşletme kullanıcıları posta sunucularını önemsemezler. Yalnızca e-postalarının çalışması, güvenli olması ve istenen ve beklenen esnekliği sağlaması onlar için yeterlidir. Windows ya da Mac için istemciyle ya da bir web tarayıcısı ile Kerio Connect’i kullanırken, iş arkadaşlarınızın mevcudiyetini görebilir, gerçek zamanlı chat yapabilir, toplantıları organize edebilir ve güvenli bir şekilde zengin formatlı e-posta oluşturabilirsiniz. Kerio Connect ayrıca Outlook (Windows & Mac) ve bir çok IMAP ve POP’a uyumlu posta istemcisi için tam destek sunar.

Güvenli ve Korunan E-Posta

Kerio Connect’e güçlü bir güvenlik unsuru verdik. Korsanlığa ve kötü niyetli saldırılara karşı SSL şifreleme, S/MIME, anti-spam ve anti-virüs araçları ve daha fazlası ile koruma altındasınız. Kerio Connect her tür felakete karşın hızlı ve kolay düzeltme sağlamak için ince geri alma opsiyonları ile otomatik yedeklemeye sahiptir. Sunucu çaplı arşivleme veri kaybını engeller ve organizasyonların e-posta saklamaya dair yasal gereksinimlere uymasına yardımcı olur.

Eşsiz Basitlik

Kerio Connect tam bir mesajlaşma ve işbirliği çözümünün özelliklerini ve fonsiyonelliğini diğer sistemlerin karmaşıklığı ve yüksek fiyat etiketinden uzak bir şekilde sunar. Kerio Connect’in web tabanlı yönetimi açık ve kolaydır, ayrıca bir tabletten bile yapılandırılabilir. Tek bir merkezi web arayüzü olan MyKerio ile tüm Kerio kurulumlarınızın kontrolü elinizde olsun. Tek tıkla güncellemeler sunucunuzun en son sürümü kullandığını hızlıca ve kolayca garanti etmenizi sağlarken, kullanıcıların yönetimi ise açık lisanslama modeli ile gayet kolaydır. Gereksinimlerinizi piyasadaki en iyi ve en esnek mesajlaşma ve işbiriliği sunucusu ile karşılıyoruz.

Esnek Konuşlandırma

Kerio Connect, en iyi BT süreçleri, mevcut ve altyapı ile uyum yaklaşımı seçmesine izin vermek için, üç farklı dağıtım seçenekleri destekler. Hangi kurulum seçeneğini seçerseniz seçin, Kerio Connect aynı kullanıcı deneyimini, titiz güvenlik ve yönetim kolaylığı sağlar.

Kerio Connect Yazılım – Kolayca mevcut donanımın üzerinde Kerio Connect’i kurabilirsiniz. Birçok geçmiş ve masaüstü sürümleri de dahil olmak üzere, Windows Server, Linux ve Mac OS X çoğu sürümlerini desteklemektedir.

Kerio Connect Virtual Appliance – Hızlı bir şekilde VMware ve Hyper-V dahil olmak üzere en popüler hipervizör platformlarda Kerio Connect’i kurabilirsiniz. Bu seçenek, işletim sistemi uyumluluk endişesi olmadan Kerio yan yana diğer ticari uygulamalar gibi aynı donanım üzerinde çalışmasını sağlar.

Kerio Connect Cloud – Bir Kerio Hosting firması ile özel yada paylaşımlı bulut ortamını kullandığınız kadar ödeyin. Hosting firması kurulum, yönetim, güvenlik ve bakım işleri ile ilgilenirken, sizde müşterilerinizden gelen tam özellikli e-posta ve işbirliği özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.