IP Santral Nedir?

IP santral çalışanlarınızı zamandan ve mekandan bağımsızlaştırarak, çağrıları ofis/iş yeri telefonları üzerinden her an, her yerden cevaplanmasına ve yeni aramalar yapılmasına  olanak tanır. Cevaplanmayan çağrılar, sesli mesaj olarak iletilir. Bu santraller sayesinde merkez, ofisler, şubeler kendi aralarında ücretsiz görüşebilirler.

IP santraller mevcut network altyapısı üzerine kurulurlar bu da yeni maliyet kalemlerinin ve fazladan kablolamanın önüne geçer. Kurulumu, yönetimi kolaydır ve büyük organizasyonlar için kesinlikle bir ihtiyaçtır.

IP Santral Yazılımları Nedir?

Temelde bu yazılımlar bütün IP santralinizi programlamanıza ve işlevsel hale getirmenize yarayan yazılımlardır. Santral yazılımları ile internet üzerinden gerçekleştirilen sesli iletişim, kurumların ihtiyaçlarına hizmet edecek şekilde tasarlanabilir.

Her türlü çağrı merkezi ve sesli mesaj sistemlerini içinde barındıran bu teknoloji size, internet üzerinde sesli görüşme, konuşmaların ses kaydının alınması, otomatik çağrı karşılama sistemi, çağrı bekletme, arama yönlendirme, konferans aramaları gibi çeşitli özellikler sunar.

Tüm bu ihtiyaçlarınızı cloud sunucular üzerinden donanım yatırımı yapmaksızın da karşılayabilirsiniz.

Bize Yazabilirsiniz

    Görüşmeyi Başlat
    1
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?