Zimbra Mail

Zimbra mail server Microsoft Exchange email platformuna alternatif olarak kullanılabilen bir mail server hizmetidir.Kullanıcıların e-posta göndermesini sağlamak ve dışarıdan gelen e-postaları karşı kullanıcıya iletmek üzere tasarlanan gelişmiş ve kolay ara yüze sahip bir MTA’dır. Linux işletim sistemleri üzerinde çalışan açık kaynak kodlu olması nedeniyle ek modüller başarıyla sisteme dahil edilebilir. Zimbra server, farklı dağıtım listeleri ve yüksek kapasitedeki eposta kutuları oluşturabilir. Ayrıca verimli bir ortak çalışma platformu oluşturabilmektedir. Zimbra e-mail, grup takvimi, paylaşılmış görevler, web üzerinden doküman yönetimi gibi özelliklere sahiptir.

Zimbra web, masaüstü ve mobil arayüzleri ile maillerinize kesintisiz bir şekilde erişebilirsiniz. Sadece maillerinize değil, görevlerinize, takviminize, adres defterinize, paylaşımlı dosyalarınıza da tüm bu platformlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Zimbra senkronizasyon ile size gelen bir maili , bilgisayarınızda okuduğunuzda mailinizin kurulu olduğu başka bir cihazda da okunmuş olmaktadır. Ya da iş yerinden göndermiş olduğunuz bir maili evde bilgisayarınızdan baktığınızda gönderilmiş öğeler kutusunda görebilirsiniz. Gelen mailleriniz auto sync özelliği ile direk gelen kutunuzda görünmektedir.

Çevrimdışı modda, postanızdaki mailleri okuyabilir ve tekrar çevrimiçi olduğunuzda göndermek üzere maillerinizi yazabilirsiniz.

Aktif Senkron özelliği ile farklı cihazlarınız üzerindeki aktiviteleriniz eşlenir.

Tüm döküman uzantılarını (.docx, .xlxs, .pptx, v.s.) önizleme fırsatı.  

Görüşmeyi Başlat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?