Kurumsal-Sınıf E-Posta, Takvim, İletişim, Görevler, Mesajlaşma ve Dahası...

Ödüllü, düşük maliyetli Microsoft Exchange’in bir alternatifi olan Kerio Connect küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sağlam bir özellik dizesine sahiptir. İşletme kullanıcıları favori e-posta istemcisi ve kolay web posta erişimi desteğinden faydalanabilmektedir. Kerio Connect oldukça stabildir; böylece beklenmeyen aksama sürelerinden ve düzeltmelerden çok işletmenize odaklanabilirsiniz. Daha düşük lisans, hizmet ve donanım giderleri ile Kerio Connect diğer tekliflerin üzerinde gözle görülebilir bir ticari değere sahiptir.

Kerio Connect istemcisi ile herhangi bir web tarayıcı veya herhangi bir mobil cihazdan bağlanın. Kerio Connect Instant Messaging ile iletişim kurun.

Dahili güvenlik, yedekleme ve arşivleme araçları, spam, virüs, kötü niyetli saldırılara ve veri kaybına karşı koruma.

En esnek sunucu tarafında dağıtım seçenekleri ve istemci desteği. Windows, Mac, Linux, sanal, bulut. Siz seçin.

İşletme kullanıcıları posta sunucularını önemsemezler. Yalnızca e-postalarının çalışması ve güvenli olması ve tercih ettikleri e-posta istemcilerini kullanabilmeleri onlar için yeterlidir. Kerio Connect kullanıcıların istediği ve beklediği esnekliği sağlar: Outlook (Windows & Mac), Posta, Takvim, İletişim ve Hatırlatmalar için OS X Uygulamaları veya web postası için bütün özelliklere sahip Kerio Connect istemcisi.

Kerio Connect’e güçlü bir güvenlik unsuru verdik. Korsanlığa ve kötü niyetli saldırılara karşı SSL şifreleme, S/MIME, anti-spam ve antivirüs araçları ve daha fazlası ile koruma altındasınız. Kerio Connect her tür felakete karşın hızlı ve kolay düzeltme sağlamak için ince geri alma opsiyonları ile otomatik yedeklemeye sahiptir. Sunucu çaplı arşivleme veri kaybını engeller ve organizasyonların e-posta saklamaya dair yasal gereksinimlere uymasına yardımcı olur.

Kerio Connect bulut, saha veya sanal gibi her BT ortamında rahat bir şekilde çalışmaktadır. Mac, Linux ve Windows server’ın ve masaüstü işletim sistemlerinin mevcut ve eski sürümlerini desteklemektedir.

Kerio Connect masaüstünde veya sahada harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için mevcut BT işlemlerine kolayca entregre olur. Ücretsiz geçiş araçları ise Exchange, IMAP veya diğer ortamlardan geçişi kolaylaştırmaktadır.

Entegre antivirüs, güçlü anti-spam, yerleşik arşivleme, otomatik yedekleme ve kullanımı kolay web arayüzü ile Kerio Connect, işletmelere güvenli e-posta ve mesajlaşma için ihtiyaçları olan herşeyi düşük maliyetli bir pakette sunar.

Windows, Linux, Mac OS X, Wmware için yayılma seçenekleri ve paylaşılan ve özel bulut barındırma seçenekleri, Kerio Connect’in sanal olarak her müşteri ortamına uymasına olanak tanır.

Görüşmeyi Başlat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?