Günümüz siber dünyanın en güvensiz iletişim araçlarından biri Mail servisleri haline gelmiştir. SMTP protokolünde kullanıcı doğrulama, sunucu doğrulama gibi özellikler bulunmadığı için insanlar kolaylıkla kandırılabilmektedir.

İnternette dolaşan maillerin neredeyse %60’ı Spam maillerden oluşmaktadır. Bu spamlar reklam, fidye yazılımı yüklemek ve bir takım verileri çalmak için kullanılabilmektedir. Hatalı mail gönderme, hatalı bir maile tıklama gibi sebeplerle; kurumlar maddi manevi zarara uğramaktadır. Mail güvenliğinin yanı sıra kurum ihtiyacına en uygun ürünü belirlemek, iş gücü ve zafiyeti önlemenin en temel yoludur.

Mail güvenliğinin yanı sıra doğru ürünün tercih edilmesi gerekmektedir. Doğru tercih sonrası gerçekleştirilmesi elzem olan bir diğer husus ise e-posta servislerinizin doğru biçimde yapılandırılmasıdır. Biart, kurumunuz ihtiyaçlarına uygun olarak ekonomik ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Güvenlik temelli yaklaşımımızla kurumunuz ihtiyaçlarına en çözümü gelin birlikte değerlendirelim.

Bize Yazabilirsiniz

    Görüşmeyi Başlat
    1
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?